صنایع حفاظتی امنیتی GMK

در سال ۱۳۸۵ با مجوز رسمی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت در قالب صنایع تولیدی در جهت تولید سیستم های حفاظتی امنیتی و الکترونیکی آغاز به کار کرد و هم اکنون به جهت نیاز جامعه به دستگاه های ایمنی و حفاظتی با اعطای بیش از ۵۰۰ نمایندگی در سراسر کشور این افتخار را دارد که در سطح کشور آخرین تکنولوژی روز دنیا را در زمینه سیستمهای حفاظتی اماکن در اختیار نیروهای فعال در این حرفه قرار دهد .
یکی از اهدافی که همیشه مورد توجه مدیران این واحد تولیدی بوده است طرح توسعه و تولید سیستمهای حفاظتی امنیتی مورد نیاز کشور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی و همچنین ایجاد اشتغال و عدم وابستگی به کشورهای خارجی می باشد به امید روزی که بتوانیم به منظور قطع وابستگی به کشورهای خارجی می باشد به امید روزی که بتوانیم به منظور قطع وابستگی به بیگانگان گامهای مثبتی برداریم .
با نسل جدید سیستم های امنیتی و الکترونیکی GMK شما را تا رسیدن به خواسته هایتان همراهی می کنیم.
تضمین کیفیت محصول توسط بیمه ایران و بیمه نامه سرقت محصولات حفاظتی GMK و همچنین شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور باعث شده تا افـتـخــار همـکــاری با چندین وزارتخانه ، موسسات بزرگ ، کارخانجات و اصناف را داشته باشیم.
امید است با توکل به خداوند منان و تلاش و کوشش پرسنل صنایع حفاظتی GMK بتوانیم در خدمت رسانی به شما عزیزان موفق باشیم .

مجتمع خدمات رفاهی GMK
افتخاری دیگر از صنایع الکترونیک GMK
اولین شرکت حفاظتی دارای مجتمع مسکونی رایگان در مشهد مقدس از سال ۱۳۹۱
طرح اسکان رایگان ویژه نمایندگان ، همکاران و فعالان (تکنسین های نصب و فروشندگان) محصولات اعلام سرقت GMK در مشهد مقدس واقع در پنج کیلومتری حرم مطهر امام رضا (ع) و بزودی ارائه خدمات در دیگر مجتمع های ویلایی شمال کشور .
با یاری بانی اصلی امر خیر ، که اگر کاری انجام گرفته صرفاً اراده او بوده است و با سهمی از درآمد حاصل از تولید و فروش محصولات گروه صنعتی GMK و یاری نمایندگان GMK در سراسر کشور از سال ۹۲ هر ساله طرح پذیرایی و اسکان زائرین از کل کشور (افراد ۵۵ سال به بالا که بعلت عدم تمکن مالی تا به حال افتخار تشرف به حرم مطهر امام رضا (ع) را نداشته اند) را به صورت رایگان در جوار حرم مطهر امام مهربانی ها را داشته ایم.
همت ما گسترش این طرح با یاری خداوند متعال می باشد .